sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy na Dzień Dziecka
2009-05-27 11:30

Dzięki dofinansowaniu Gminy Wałbrzych Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy realizować może trzecią edycję imprezy dla dzieci z okazji Dnia Dziecka.
Zajęcia wspinaczkowe pod nazwą "Dzień Dziecka na linach” odbędą się 30 maja w godzinach 10.00 -16.00 w Wąwozie Szczawnika na naturalnej ścianie wspinaczkowej wyposażonej w punkty asekuracyjne w Książańskim Parku Krajobrazowym. Organizator zapewnia profesjonalną obsługę, zabezpieczenie medyczne (Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe) oraz ubezpieczenie imprezy i jej uczestników. Zapraszamy młodzież z opiekunem bądź rodzicem bądź podpisaną zgodą opiekunów lub rodziców na aktywne uczestnictwo w zajęciach wspinaczkowych. Do atrakcji zaliczyć należy most linowy przez rzekę oraz kilka tras wspinaczkowych.


Trasa dojścia na miejsce imprezy będzie oznaczona taśmą (od głównego wejścia do lasu od strony Podzamcza oraz od strony Świebodzic – dzielnica Pełcznica).

Klub chciałby pokazać, że wspinaczka to naprawdę pasjonujące zajęcie …

Szczegóły dotyczące imprezy można uzyskać pod numerem telefonu: +48 662 063 360 u Prezesa Klubu.

Zapraszamy!

Źródło: um.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: