sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Studenci i pracownicy PWSZ oddali krew
2010-11-28 12:43

W dniach 22-26 listopada w Polsce od kilkudziesięciu lat obchodzony jest Tydzień Honorowego Krwiodawstwa. W tym okresie każdego roku staramy się w szczególny sposób pamiętać o ludziach, którzy w ten niepowtarzalny sposób pragną pomóc drugiemu człowiekowi. Niejednokrotnie jest to uratowanie ludzkiego życia.


23 listopada w PWSZ AS odbyła się zbiórka krwi zorganizowana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we współpracy z Kołem Naukowym Młodych Logistyków "Just In Time", które postanowiło w ten sposób nawiązać do idei ubiegłotygodniowej międzynarodowej konferencji naukowej, której tematyka poświęcona była humanitaryzmowi.
W tym dniu na parterze Gmachu Głównego tłumnie zgromadzili się studenci oraz pracownicy Uczelni, by oddać swoją krew potrzebującym.

 

źródło: pwsz.com.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: