sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Apel do wałbrzyskich pielęgniarek
2011-01-06 16:06

SZANOWNE PANIE PIELĘGNIARKI
zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie po raz drugi akcji poszukiwania dawców szpiku kostnego tym razem dla
KASI I INNYCH
Wykorzystując Pań profesjonalne umiejętności, możemy włączyć się w to przedsięwzięcie poprzez udział jako pielęgniarki - wolontariuszki, do pobierania krwi od potencjalnych dawców.
Fundacja DKMS zwróciła się do nas ponownie z prośbą o udział , doceniając Pań poświecenie, zaangażowanie i przygotowanie w poprzedniej akcji, która organizowana była w czerwcu 2010 roku.
DZIEŃ DAWCY ZOSTANIE ZORGANIZOWANY
W DNIU 25 STYCZNIA 2011 ROKU W HALI OSIR W WAŁBRZYCHU OD GODZ.10.00 DO 18.00.


Organizatorem akcji jest fundacja DKMS (Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska). Fundacja zabezpiecza sprzęt do pobierania krwi, środki dezynfekcyjne, środki ochrony osobistej, materiały opatrunkowe oraz ubezpiecza osoby na czas wykonywania czynności medycznych.
Bardzo proszę o pomoc i udział w akcji.
Działając wspólnie dla dobra drugiego człowieka możemy tak wiele osiągnąć !!! Poświęcając swój czas- dajemy nadzieję na uratowanie życia, dalszą przyszłość i realizację marzeń.
Małgorzata Wasiek
Naczelna Pielęgniarka
PS. Nazwiska Pań Pielęgniarek proszę zgłaszać do Naczelnej Pielęgniarki w szpitalu do dnia 14.01.2011roku.

 

źródło: zdrowie.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: