sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Gościnny spektakl Teatru Lalki i Aktora w szpitalu
2010-12-19 20:11

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu specjalnie dla dzieci przebywających w naszym szpitalu wystąpi ze spektaklem pt. "Koziołek Matołek".
Koziołek Matołek to postać stworzona w 1933 r. przez Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza w jednej z pierwszych w Polsce historyjek obrazkowych dla dzieci. Jest to postać kultowa mimo że od śmierci obu autorów minęły już dziesięciolecia, a opisane i narysowane przygody tytułowego bohatera nie przystają do współczesnej rzeczywistości. Ta powieść obrazkowa należy do kanonu polskiej literatury dziecięcej.


Spektakl już w nabliższy wtorek 22 grudnia b.r. o godzinie 10:00 - nasi mali pacjenci z oddziałów dziecięcych spotkają się w holu szpitala przy ul. Batorego na III piętrze, aby podziwiać przedstawienie.Dyrekcja Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego serdecznie zaprasza.tekst: Sylwia Grzondzielźródło: zdrowie.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: