sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Dyrektor wałbrzyskiego szpitala Managerem Roku
2011-01-29 13:43

To już XI Edycja Konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny organizowany przez wydawnictwo Termedia.
Kandydatów można było zgłaszać w kilku kategoriach: Osobowość Roku 2010 w Ochronie Zdrowia, Menedżer Roku 2010 w Ochronie Zdrowia - SPZOZ, Menedżer Roku 2010 w Ochronie Zdrowia -NZOZ, Lider Roku 2010 w Ochronie Zdrowia - zdrowie publiczne, Lider Roku 2010 w Ochronie Zdrowia-działalność edukacyjno-szkoleniowa, Lider Roku 2010 w Ochronie Zdrowia - działalność charytatywna, oraz Lider Roku 2010 w Ochronie Zdrowia - media-dziennikarstwo informacyjne i edukacyjno-społeczne.


Po trzygodzinnych, burzliwych obradach Kapituły Konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny zwycięzcą w kategorii Menedżer Roku 2010 w Ochronie Zdrowia -SPZOZ został nasz Dyrektor dr n. med. Roman Szełemej pokonując tym samym 26 konkurentów z całej Polski!
Serdecznie Panu Dyrektorowi gratulujemy!

 

Wyróżnieni w tej kategorii to Prof. Piotr Kuna, (Dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Łodzi) Jacek Domejko (Dyrektor Szpitala "Latawiec" w Świdnicy) i Stanisław Stępniewski (Dyrektor Szpitala im. Św. Ludwika w Krkowie).

 

Dziś w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie podczas Gali Sukces Roku z udziałem Pani Minister Zdrowia Ewy Kopacz nastąpi uroczyste wręczenie statuetki, dyplomu i nagrody dla Pana Dyrektora Romana Szełemeja.
W konkursie oceniane były osiągnięcia w pracy zawodowej, a co za tym idzie osiągnięcia organizacji zarządzanej przez Lidera.
Zachęcam do lektury fragmentu wywiadu z Menedżerem Roku 2010.
Cały wywiad dostępny będzie w najbliższym numerze "Menedżera Zdrowia".
A tuż po uroczystej Gali zaproszę Państwa do obejrzenia galerii zdjęć z wręczenia nagród.

 

źródło: zdrowie.walbrzych.pl/Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: