sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Wałbrzyski szpital sprawnie pozyskuje fundusze
2011-01-04 16:33

Koniec roku to dobry czas na podsumowania. My chętnie podsumowujemy sukcesy jakie mamy w pozyskiwaniu środków finansowych z programów Unii Europejskiej. Przez ostatnich pięć lat Specjalistyczny Szpital im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu zrealizował 6 dużych projektów w ramach takich programów jak Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego, Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego czy Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko. Udział w konkursach pozwolił na uzyskanie dla szpitala łącznie blisko 13,5 mln. zł. Pieniądze te zostały przekazane na docieplenie budynków, zakup specjalistycznej aparatury diagnostycznej, zakup sprzętu komputerowego, a także wyposażenie oddziału i budowę lądowiska dla helikopterów. Dzięki tym pieniądzom powstał również przepiękny i niezwykle nowoczesny Wałbrzyski Ośrodek Psychiatrii.


Jednak na tym nie koniec. W trakcie realizacji i w planach są kolejne ogromne inwestycje, które biorą udział w następnych konkursach i mają szansę na wielkie powodzenie. A to wszystko dla pacjentów naszej jednostki.
Bowiem misją szpitala jest ratować, leczyć, zawsze dawać nadzieję...

 

źródło: zdrowie.walbrzych.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: