sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Świebodzickie przychodnie działają bez zarzutów
2011-01-08 10:05

Niemal wszystkie poradnie specjalistyczne działające w Miejskim Ośrodku Zdrowia w Świebodzicach mają podpisany kontrakt na 2011 rok. Przychodnia od 1 stycznia rejestruje i przyjmuje swoich pacjentów bez żadnych kłopotów.
Dzięki rozsądnym działaniom dyrekcji Miejskiego Ośrodka Zdrowia pacjenci tej największej przychodni w mieście nigdy nie muszą się martwić, co będzie po 1 stycznia. Lekarze przyjmują, nie ma kolejek.
 


- W zakresie poradni specjalistycznych czekamy jeszcze na kontrakt dla poradni ginekologiczno-położniczej, przy czym oczywiście panie w ciąży oraz pilne przypadki są załatwiane w naszej poradni. Lada dzień nastąpi rozstrzygnięcie ze strony NFZ - zapewnia Adrian Szewczyk, dyrektor przychodni. - Pozostałe poradnie specjalistyczne tj. poradnia chirurgiczna, ortopedyczna, laryngologiczna, kardiologiczna, diabetologiczna, urologiczna, logopedyczna, okulistyczna, pulmunologiczna, neurologiczna, dermatologiczna oraz zdrowia psychicznego - od nowego roku funkcjonują normalnie, a kontrakty na poszczególne poradnie w naszej przychodni podpisane są - mimo trudnego okresu - na poziomie ok. 15% wyższym, niż w roku ubiegłym.
Największa przychodnia w mieście przygotowuje się do sporego wyzwania. Będzie to informatyzacja placówki, a dzięki niej m. in. zostanie usprawniony system rejestracji pacjentów.

 

- Polecamy: ginekolog Bielawa

 

- Jest to proces trudny i skomplikowany. W związku z tym bardzo prosimy pacjentów o wyrozumiałość w pierwszym okresie. Później - jesteśmy pewni, że pacjenci odczują usprawnienie procesu rejestracji - zapewnia Adrian Szewczyk.
Przypominamy także, że rejestracja telefoniczna w ośrodku jest możliwa, jednak ze względu na bardzo dużą liczbę pacjentów, stawiających się rano osobiście - prosimy o korzystanie z tego rodzaju rejestracji dopiero po godzinie 8:00.
Numery do rejestracji to: 74 664 59 51 i 52.

 

źródło: swiebodzice.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: