sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Bezpłatna rehabilitacja w Świebodzicach
2011-01-08 10:06

Od 1 stycznia 2011 roku Świebodziczanie mogą wreszcie korzystać ze świadczeń rehabilitacyjnych, finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. To bardzo ważna informacja, bo dotychczas tego typu zabiegi były w mieście świadczone wyłącznie komercyjnie. A zapotrzebowanie na nie jest ogromne.


Kontrakt na rehabilitację udało się zdobyć niepublicznej placówce. To Centrum Rehabilitacji "Promyk", która ma swoją siedzibę w dawnym biurowcu Termetu przy ul. Wałbrzyskiej. Ośrodek już od 1 stycznia rejestruje pacjentów na zabiegi m. in. kinezyterapii, fizjoterapii, masaże, w systemie zabiegów ambulatoryjnych.
Otrzymany kontrakt nie jest duży, jednak jak zapewnia kierownictwo placówki, pacjenci, którzy zgłoszą się ze skierowaniem, na pewno nie zostaną odesłani z kwitkiem, choć trzeba się liczyć z pewnym oczekiwaniem na wizytę.

 

źródło: swiebodzice.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: