sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Tydzień Promocji Zdrowego Stylu Życia
2010-03-18 16:04

15 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Świebodzicach rozpoczął się Tydzień Promocji Zdrowego Stylu Życia. Wielkim finałem projektu jest piątkowy happening "Razem po zdrowie”, który szkoła organizuje wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Wezmą w nim udział uczniowie świebodzickich szkół, w ramach pożegnania zimy i przywitania wiosny. A w programie wiele atrakcji - bieg "Policz się z cukrzycą", prowadzony ulicami Osiedla Piastowskiego, pokazy ratownictwa medycznego i zachowań bezpiecznych, program artystyczny, tradycyjne pożegnanie zimy oraz podsumowanie XVIII Finału WOŚP.
Impreza rozpoczyna się o godz. 9.00 i potrwa do południa. Jednym z bardziej widowiskowych elementów będzie ewakuacja hali pełnej młodzieży. Scenariusz wygląda następująco: ktoś dzwoni z informacją, że w obiekcie podłożono bombę. Do akcji przystępują policja i straż pożarna. Trzeba ewakuować wszystkich ludzi, a może to być nawet około tysiąca osób. W trakcie ewakuacji okazuje się, że na terenie obiektu jest uzbrojony i niebezpieczny napastnik... Jak widać, będzie się działo.


Na koniec całej imprezy nastąpi wielkie „przeganianie” zimy – szkoły przyniosą ze sobą Marzanny, które zostaną podpalone, a potem ugaszone (utopione) przez strażaków. Może wtedy zima naprawdę się przestraszy i odejdzie na dobre?

 

regionalnatv.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: