sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
22 października 2011 roku! Bieg przez łącznik
2011-10-24 15:00

Z okazji zakończenia inwestycji pod nazwą „Budowa drogi powiatowej nr 3396 D na odcinku pomiędzy drogąkrajową nr 5 a drogą wojewódzką nr 382 i ulicą Stęczyńskiego w Świdnicy” zapraszamy wszystkich mieszkańcówŚwidnicy i całego powiatu na dzień otwarty na nowo wybudowanej drodze, która połączy strefy ekonomiczneze Świdnicy i Żarowa z drogą krajowa nr 5 i dalej z autostradą A4. Zapraszamy mieszkańców w sobotę, 22października, pomiędzy godziną 1200 a 1600. Wszyscy chętni będą mogli 13 km. odcinek nowej drogi pokonać
rowerem, na rolkach lub pieszo. Natomiast zwolenników intensywniejszych form aktywności fizycznej zapraszamyna bieg na dystansie 2 x 2,90 km, pomiędzy nowopowstałym rondem na drodze 382 (Świdnica – Strzegom)a strefą ekonomiczna na oś. Zawiszów. Nim drogę opanują kierowcy wsiądź na rower, załóż rolki lub buty do biegania, weź w ręce kije do nordic walking i sam przetestuj nową drogę!

 


źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: