sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Rzuć palenie razem z nami
2012-01-25 12:30

Wraz z początkiem roku, wielu palaczy postanawia pożegnać się z nałogiem. Do tej pory są znane różne środki pomocnicze jak gumy, plastry, pastylki, a nawet terapie komputerowe czy też hipnotyczne. Ostatnio pojawił się nowy, bardzo przyjazny, bezstresowy sposób na rzucenie palenia za pomocą e-papierosów. E-papieros, jest to urządzenie elektroniczne wyglądem przypominającym zwykły papieros lub cygaro. E-papierosy ”dymią” i zaspakajają głód nikotynowy tak samo jak te tradycyjne. Tyle, że bez smrodu i szkodliwych produktów tradycyjnego palenia. Szerzej o budowie, zasadzie działania i o e-paleniu między innymi Państwo mogą znaleźć na www.twojetrendy. pl Jak rzucić palenie tą nową metodą? Najpierw trzeba przejść na e-palenie, następnie rozpoczynamy proces uniezależnienia organizmu od nikotyny. Przez okres 3 – 5 tygodni zaczynając od mocy płynów do e-papierosów odpowiednio do twoich papierosów zwykłych (mocne, light, superlight) stopniowo zmniejszamy moc płynów aż do beznikotynowych, jednocześnie starając się palić rzadziej.


Po etapie uniezależnienia organizmu od nikotyny, w razie pojawienia się skłonności do starego nawyku używamy wyłącznie płynów beznikotynowych. Zwykle po 2 – 3 tygodniach możemy już całkowicie odstawić urządzenie i cieszyć się wolnością, zdrowiem i zaoszczędzonymi pieniędzmi kiedyś wydanymi na papierosy. Życzymy powodzenia i trzymamy za was – palacze - kciuki. Hong Chuong Nguyen Elżbieta Cichocka
źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: