Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
V Bieg na Zamek Grodno
2012-05-15 15:59

Długi majowy weekend wałbrzyscy biegacze rozpoczęli „V Biegiem na Zamek Grodno” W słoneczne sobotnie popołudnie na starcie w Zagórzu Śląskim stanęło 69 biegaczy i miłośników Nordic Walking. Na wałbrzyskie biegi coraz częściej przyjeżdżają zawodnicy z dość odległych miejscowości. Wśród gości nie zabrakło kilkuosobowej reprezentacji z Jaszkowej Dolnej, zawodników z Wrocławia, Legnicy, Polanicy, Lublińca, Oławy czy nawet z Pasłęka i Gdańska. Główną trasę liczącą 8 km i poprowadzoną ścieżkami dookoła góry Chojna, przez zabytkową zaporę jeziora Bystrzyckiego z metą na dziedzińcu Zamku Grodno, jako pierwszy pokonał Dariusz Kruczkowski reprezentujący klub Regle Szklarska Poręba z czasem 30 minut 14 sekund. Drugi na metę wbiegł Robert Kubiak - JTST Jedlina Zdrój (31:29), a trzeci Piotr Holly - UM Szczawno Zdrój (32:24). Kobiety rywalizowały na krótszej trasie (4 km). Na tym dystansie zwyciężyła Katarzyna Chomiak - JTST Jedlina Zdrój (24:18) przed Anną Chomicz-Szabłowską - Kowary (25:25) i Zofią Kot - Bielawa (26:19). (red)
źródło: 30minut