sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Ośrodek dla uzależnionych już otwarty
2012-05-22 11:33

Prawie 2 miliony złotych miasto przeznaczyło na budowę zakładu opieki zdrowotnej, który został przeniesiony na ulicę Westerplatte 47. W nowym obiekcie będzie można liczyć na profesjonalną pomoc w znacznie lepszych warunkach. Violetta Kalin, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy jest przekonana, iż w nowej poradni znacznie poprawią się warunki dla pacjentów borykających się z problemem alkoholu, a także ich rodzin.- Będziemy mogli poszerzyć ofertę pomocy przeznaczoną dla uzależnionych od alkoholu, narkotyków czy hazardu, a także uwikłanych w problem przemocy w rodzinie- mówi Violetta Kalin. Do obiektu przeprowadzi się również sekcja terenowa pracowników socjalnych, obsługujących rejon dolnej Świdnicy, czyli osiedla Zarzecze i Kraszowic. Cała inwestycja to koszt niemal 2 milionów złotych, które w całości miasto przeznaczyło ze swojego budżetu.- W obiekcie tym podopieczni zmagający się z problemami alkoholu będą mogli liczyć na profesjonalną pomoc w sprzyjających warunkach.


Stąd decyzja o zrealizowaniu projektu, który będzie służyć nie tylko mieszkańcom z problemami uzależnień, ale również podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej - informuje Wojciech Murdzek. Obiekt znajduje się na ulicy Westerplatte 47 i został przeniesiony z ulicy Bolesława Chrobrego. Izabela Patro

źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: