sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oddaj krew
2012-07-19 09:44

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu apeluje do wzięcia udziału w zbiórce krwi. Akcja odbędzie się 30 czerwca 2012r. w Parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w godz. 10.00 - 12.00 (Wałbrzych Al. Podwale 2a). - Pilnie potrzebna krew szczególnie grupy A Rh minus dla kilku chorych leczonych w szpitalach naszego regionu - informuje Teresa Kamińska. Nie wahaj się, przyjdź oddaj krew i uratuj życie drugiego człowieka. Krew jest niezbędna dla dzieci i dorosłych walczących z rakiem, dla pacjentów oczekujących na zabieg chirurgiczny czy ofiar wypadków.


Krwiodawcą możesz zostać jeśli: masz 18-65 lat i masz przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem i adresem, masz odpowiednią wagę ciała (powyżej 50kg), nie chorowałeś/ chorowałaś na żółtaczkę, kiłę, łuszczycę, cukrzycę, w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś wykonywanego zabiegu operacyjnego, zabiegów endoskopowych, tatuażu, przekłucia uszu lub innych części ciała oraz nie masz ciężkich chorób układu krążenia, pokarmowego, nerwowego, oddechowego, moczowego. (red)

źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: