sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Targi Zdrowia
2012-09-18 13:03


Naturalne przetwory, wędliny własnego wyrobu oraz pieczywo z tradycyjnej receptury. Już dzisiaj i jutro na świdnickim rynku mieszkańcy gminy, powiatu świdnickiego i okolic, sprawdzą jak smakuje zdrowie w ramach Dni Promocji Żywności Prozdrowotnej i Regionalnej. Targi „Zdrowie ma smak” odbędą się w naszym mieście po raz szósty. Już dzisiaj wszyscy zainteresowani będą mogli przejść bezpłatne badania słuchu, zmierzyć ciśnienie krwi, poziom cukru i cholesterolu. Jutro zaś będziemy mogli skorzystać z porad dietetyków i specjalistów między innymi pojawią się lekarze okuliści badający wady wzroku oraz wykonujący badania w kierunku wczesnego wykrywania jaskry oraz rehabilitanci badający wady postawy.


Do dyspozycji będą również położne, które przekażą wiedzę dotyczącą przebiegu ciąży, porodu, połogu i opieki nad noworodkiem. Wszystkie badania oraz porady ze specjalistami będą bezpłatne i odbywać się będą w holu Teatru świdnickiego od godziny 11.00 do godziny 14.00. Nie zabraknie również zdrowej i ekologicznej żywności. Wędzone i smażone pstrągi, rolady z suma, sery kozie i krowie, wyroby wędliniarskie, przetwory z owoców, a także wypieki z mąki orkiszowej oraz kołacze czadeckie, a także wiele innych wyrobów, których będziemy mogli skosztować i zakupić. Izabela Patro

źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: