sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Uwaga nadwaga
2012-10-15 13:57


Celem akcji jest zwrócenie uwagi na problemy nadwagi i otyłości oraz zagrożenia zdrowotne z nimi związane. Chcemy pokazać, jak ważne są prawidłowe nawyki żywieniowe i jak nasze zachowania związane z odżywianiem powielane są wśród naszych dzieci. Pragniemy zachęcić Polaków do zadbania o swoje zdrowie i do podjęcia walki ze zbędnymi kilogramami, ale metodami, które będą zdrowe i które zaowocują zmianą sposobu żywienia na lepsze. W ramach akcji każdy zainteresowany może skorzystać z bezpłatnych konsultacji we wszystkich Centrach Dietetycznych Naturhouse w Polsce( ponad 120 punktów). W ramach wizyty dietetyk wykona pomiary antropometryczne, badania składu ciała, a także przeprowadzi wnikliwy wywiad dotyczący aktualnych nawyków żywieniowych. Te elementy pomogą zidentyfikować przyczyny ewentualnego nadmiaru kilogramów lub innych problemów zdrowotnych związanych ze sposobem żywienia.


Każdy, kto skorzysta z darmowej konsultacji, otrzyma cenne wskazówki żywieniowe, broszury oraz materiały edukacyjne dotyczące prawidłowego żywienia i negatywnego wpływu nadwagi i otyłości na nasz organizm. Dodatkowo Centra Dietetyczne Naturhouse będą proponowały bezpłatne prelekcje z zakresu zdrowego odżywiania oraz profilaktyki nadwagi i otyłości w szkołach, zakładach pracy oraz placówkach państwowych. Katarzyna Buchar

źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: