sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Kto zostanie dyrektorem „Latawca”?
2012-10-16 08:58


Aż ośmiu chętnych w konkursie na stanowisko dyrektora świdnickiego „Latawca” zgłosiło swoje oferty. Na razie nie znamy nazwisk, kandydatów. Nowy kierownik placówki zostanie wyłoniony w październiku. Przez pięć miesięcy funkcję kierownika szpitala pełnił wieloletni dyrektor ekonomiczny Grzegorz Kloc. W lutym bieżącego roku, Jacek Domejko, dyrektor placówki, otrzymał wypowiedzenie od starosty powiatu świdnickiego, Zygmunta Worsy. Powodem tej decyzji był wynik kontroli gospodarki finansowej oraz polityki zatrudnienia w szpitalu, która wykazała wiele nieprawidłowości.


W sierpniu został ogłoszony konkurs, który ma wyłonić nowego kierownika placówki. Do tej pory swoją kandydaturę zgłosiło ośmiu zainteresowanych. Oferty składać mogły osoby z wyższym wykształceniem, z doświadczeniem na stanowisku kierowniczym, niekoniecznie w instytucji medycznej. Na razie nie znamy nazwisk zainteresowanych. Komisja konkursowa przeprowadzi teraz rozmowy kwalifikacyjne. Dopiero wtedy będzie można wyłonić pierwszego kandydata. Nowego dyrektora szpitala poznamy w październiku. Izabela Patro
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: