sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Wybrali nowych dyrektorów
2012-11-15 12:29


Grzegorz Kloc został wybrany na nowego dyrektora świdnickiego szpitala „Latawiec”, zaś Tomasz Derej na nowego zastępcę dyrektora świdnickiego pogotowia. Obydwaj zwycięzcy konkursu byli wieloletnimi pracownikami placówek, w których obejmą nowe funkcje. Do konkursu na dyrektora szpitala przystąpiło ośmiu zainteresowanych, ale już w trakcie rozmów rekrutacyjnych jedna oferta została wycofana. Zdecydowana większość członków komisji konkursowej, uznała, iż najlepsza kandydatura to były wieloletni dyrektor ekonomiczny, Grzegorz Kloc, który przez ostatnie kilka miesięcy również pełnił funkcję tymczasowego szefa placówki. Zarząd powiatu podjął już uchwałę o powołaniu zwycięzcy na stanowisko dyrektora świdnickiego szpitala „ Latawiec”.


Oficjalnie Grzegorz Kloc rozpocznie pracę jako nowy gospodarz 1 listopada bieżącego roku i funkcję tą sprawować będzie przez najbliższe sześć lat. Nowe stanowisko obejmie również Tomasz Derej, który był jednym z dwóch kandydatów, chętnych na objęcie funkcji zastępcy dyrektora świdnickiego pogotowia. Konkurent lekarza nie wstawił się na rozmowę kwalifikacyjną mimo, iż wcześniej złożył wszystkie istotne dokumenty. Izabela Patro
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: