sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Dolnośląski PGNiG wyróżniony w konkursie Mama w pracy
2012-12-05 13:31

PGNiG SA Dolnośląski Oddział Obrotu Gazem został wyróżniony w konkursie „Mama w pracy” organizowanym przez Fundację Świętego Mikołaja, dziennik „Rzeczpospolita” oraz instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC.

Uroczyste wręczenie statuetek i dyplomów odbyło się 23 maja 2012 r. podczas Gali Finałowej w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

W konkursie udział wzięły 92 firmy i instytucje, w tym PGNiG SA Dolnośląski Oddział Obrotu Gazem. Kapituła nagrodziła pracodawców, którzy tworzą swoim pracownikom warunki sprzyjające łączenia pracy z wychowaniem dziecka.

Zwycięzcami tegorocznej edycji zostały firmy: Danone Sp. z o.o., DOW Polska Sp. z o.o. oraz Hay Group Sp. z o.o. Dodatkowo Kapituła wyróżniła 26 przedsiębiorstw przyjaznych mamom w nast. kategoriach: Duża Firma, Średnia Firma, Mała Firma. PGNiG SA Dolnośląski Oddział Obrotu Gazem otrzymał wyróżnienie w kategorii „Duża Firma”.


Działania PGNiG SA Dolnośląskiego Oddziału Obrotu Gazem jako szczególnie cenione przez kobiety w ciąży oraz matki to m.in:
- możliwość wykonywania telepracy
- możliwość indywidualnego rozkładu czasu pracy
- dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
- dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych i podręczników dla dzieci w wieku szkolnym
- pakiet medyczny dla rodziny po atrakcyjnej cenie, itp.

Celem konkursu „Mama w pracy” było zwrócenie uwagi na trudności Polek, które łączą pracę zawodową z rolą mamy, a także poprawienie sytuacji kobiet na rynku pracy. Przykłady zwycięskich firm pokazują, że udogodnienia wdrożone specjalnie dla matek małych dzieci, skutkują lepszymi wynikami pracy i znacznie silniejszą identyfikacją z pracodawcą. Co więcej, podnoszą wartość samego przedsiębiorstwa, które staje się pożądanym miejscem pracy dla przyszłych młodych mam.

Zapraszamy do ebok pgnig

Przedsiębiorcy coraz częściej zdają sobie sprawę z faktu, że nowoczesna firma, to miejsce przyjazne dla kobiet łączących macierzyństwo z rozwojem zawodowym. Tym bardziej cieszymy się, że DOOG został zauważony i wyróżniony wśród nowoczesnych przedsiębiorstw idących z duchem czasu.Autor: gazownia.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: