sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Dni Otwarte NANTES - Zdrowie, Moda i Uroda
2013-05-20 20:19

Dni Otwarte NANTES - Zdrowie, Moda i Uroda. Sobota 25 maja 2013 godz. 12.00-18.00 Hotel ibis Styles koło Galerii Victoria ZAPRASZAMY!
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, niespodzianek i nagród.


Inspiracją do zorganizowania imprezy były rozmowy z kreatywnymi Paniami, które poznałam podczas kobiecych spotkań BIZNESU NA OBCASACH. Będąc stałą uczestniczką tych spotkań, postanowiłam dołożyć własną cegiełkę do tego przedsięwzięcia i stąd zrodził się pomysł zorganizowania imprezy DNI OTWARTE NANTES. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło WYDAWNICTWO GAZETY Nowe Wiadomości Wałbrzyskie. Bardzo dziękuję wszystkim Paniom i PARTNEROM BIZNESOWYM, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia, współtworzą je i stanowią o jego atrakcyjności. Mam nadzieję, że impreza dostarczy wielu wrażeń odwiedzającym nas Wałbrzyszanom, czego wszystkim Państwu życzę. Prowadząc swoją firmę zdecydowałam się na wprowadzenie marki NANTES do NASZEGO MIASTA między innymi dlatego, że po pierwsze NANTES jest polską firmą, po drugie NANTES jest firmą z Dolnego Śląska, a po trzecie, by z NANTES-em w Wałbrzychu żyło się piękniej…

Więcej informacji: www.nantescosmetics.pl/?page_id=2837Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: