sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Rodzinny Piknik w Rzeczce
2014-02-20 11:34


Gry i zabawy na śniegu, jazda na nartach i wspólny posiłek. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się w Rzeczce Śnieżny Piknik Rodzinny. Władze Świdnicy dla chętnych rodzin organizują bezpłatny transport.
Impreza organizowana jest co roku w Rzeczce. Śnieżny Piknik Rodzinny rusza już w najbliższą niedzielę od godziny 10.00 do 14.00. W Ośrodku Wypoczynkowym „Na Stoku” czekać będą atrakcje dla młodszych i starszych mieszkańców Świdnicy, między innymi: testowanie nart znanych marek z możliwością mierzenia czasów przejazdu, slalom dla małych dzieci, slalom Snowslider, czyli zjazd z góry po świeżym śniegu lub odpowiednio przygotowanym stoku, na specjalnych urządzeniach w drużynach dwuosobowych i bez ograniczeń wiekowych, a także ciekawe gry i zabawy, a także ciepły poczęstunek z żurkiem i pieczonymi kiełbaskami.


 – Kolejna edycja Śnieżnego Pikniku Rodzinnego, to doskonały sposób na spędzenie niedzieli w gronie rodziny i znajomych. Duch rywalizacji, piękna okolica i położenie niedaleko Świdnicy sprawiają, że z roku na rok frekwencja jest coraz większa. Świetna zabawa jest gwarantowana, dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy – mówi Waldemar Skórski, zastępca prezydenta Świdnicy. Dla zainteresowanych mieszkańców zostanie zorganizowany bezpłatny transport. Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 9.00 z Placu Grunwaldzkiego. Chęć skorzystania z transportu należy zgłaszać w Informacji Turystycznej w Rynku.
Izabela Patro
Źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: