sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Fundacja Sowiogórska - realizacja Projektu Sowie Wioski
2013-11-05 11:25

Fundacja Sowiogórska ogłasza konkurs ofert na wykonanie zadań związanych z realizacją projektu „Sowie wioski - utworzenie internetowego przewodnika po atrakcjach turystycznych i kulturowych Gór Sowich”.


Fundacja Sowiogórska planuje w ramach realizacji projektu „Sowie wioski - utworzenie internetowego przewodnika po atrakcjach turystycznych i kulturowych Gór Sowich” realizowanego w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 podpisanie umów o dzieło na realizację poniższych zadań:
- dokonanie inwentaryzacji zasobów turystycznych oraz kulturowych terenów wiejskich LGD,
- wykonanie dokumentacji fotograficznej zinwentaryzowanych miejsc, „osób” (Wykonanie serii co najmniej 100 wybranych zdjęć zinwentaryzowanych miejsc oraz osób. Jakość zdjęć cyfrowych co najmniej umożliwiająca wydruk rozmiarów rzeczywistych 175 lpi, kolory CMYK),
- utworzenie bazy danych oraz digitalizacja zinwentaryzowanych zasobów turystycznych i kulturowych terenów wiejskich LGD,
- opracowanie projektu portalu internetowego oraz projektu graficznego interfacu użytkownika i administratorów,
- wdrożenie portalu internetowego i aplikacji zarządzania portalem.

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy z Fundacją Sowiogórską w wyżej opisanych zakresach zapraszamy do składania ofert w biurze Fundacji Sowiogórskiej w Ludwikowicach Kłodzkich przy ul. Kasprowicza 47. Termin składania ofert: 29.11.2013r.
Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: