sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Piknik Rodzinny w Jedlinie
2018-06-20 08:05

W sobotę 9 czerwca 2018 w Jedlinie Zdrój odbył się coroczny Piknik Rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawowej Fundacji "CLEVER" ze Starego Zdroju. To wyjątkowe święto, którego celem jest dobra zabawa i integracja społeczności szkolnej. W tym roku uczniowie, rodzice i nauczyciele bawili się pod hasłem "Smacznie, zdrowo i sportowo". Impreza skupiła się wokół kuchni świata. Rodzice i uczniowie przygotowali stoiska z potrawami różnych krajów. Można było spróbować smaków kuchni meksykańskiej, włoskiej, francuskiej, indyjskiej, tureckiej, japońskiej, amerykańskiej, greckiej i oczywiście polskiej.


Obok rozkoszy dla podniebienia zadbano o odpowiednią dawkę ruchu. Uczniowie gimnazjum przygotowali grę terenową, w której uczestnicy musieli się wykazać sprawnością fizyczną oraz wiedzą z dziedzin naukowych, savoir vivre i życia codziennego.

Po raz pierwszy w pikniku wzięły udział przedszkolaki i ich rodzice. Uczniowie starszych klas Szkoły Podstawowej Fundacji „CLEVER” zadbali o atrakcje dla najmłodszych. Były wielkie bańki mydlane, malowanie twarzy oraz ZUMBA. Całości imprezy towarzyszył dobry humor, muzyka i tańce. Główną ideą tego spotkania jest integracja i wspólne spędzanie czasu.Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: