sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Prezentacja symulatora pierwszej pomocy 4HelpVR
2019-01-21 06:51

W imieniu klubu MKS Mazbud Basket Szczawno-Zdrój oraz firmy 4HelpVR, chciałbym zaprosić Państwa 24 stycznia na godzinę 13:00 do Domu Zdrojowego (sala konferencyjna) na prezentację symulatora wirtualnej rzeczywistości, który wykorzystywany jest podczas szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej w projekcie Bezpieczna Gmina Szczawno-Zdrój.


W związku z tym, że nie mogliśmy zaprezentować symulatora podczas rozpoczęcia projektu, który miał miejsce 11 stycznia w sali kameralnej Teatru Zdrojowego, chcielibyśmy zaprosić Państwa na zakończenie naszych szkoleń, aby mieli Państwo okazję zapoznać się z całkiem nową technologią, jeśli chodzi o udzielanie pierwszej pomocy, a także sami spróbować swoich sił podczas ćwiczenia RKO.

24 stycznia 2019r. kończymy cykl szkoleń w ramach projektu Bezpieczna Gmina Szczawno-Zdrój grupą dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu. Szkolenie dzieci odbędzie się w godzinach od 09:00-13:00 i jeśli będą mieli Państwo ochotę odwiedzić nas wcześniej, to będzie nam niezmiernie miło.

Prezentację symulatora dla mediów planujemy po zakończeniu szkolenia, od godziny 13:00.
Prosiłbym o potwierdzenie przybycia do wtorku 22 stycznia, do godziny 14:00.Autor: Paweł Danielak


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: