W dniu 4 marca odbędzie się ciekawe spotkanie w tematyce dbałości o zdrowie - "Productiviti & Health". Na spotkanie zaprasza Młodzieżowa Rada Dzierżoniowa oraz Fitness Club Piękni i Zdrowi. Wydarzenie kierowane jest zarówno do młodych, jak i starszych mieszkańców, którzy chcą rozpocząc przygodę "nowego", zdrowego życia.
Podczas spotkania będzie się można dowiedzieć jak zachować zdrową relację pomiędzy umysłem a ciałem, jak poradzić sobie z domowymi masażami i jakie są sekrety najzdrowszej diety. Uczestnicy będą mogli także odbyć trening z z profesjonalnymi trenerami i skorzystać z Fix Cateringu.
Zapraszamy 4 marca do Fitness Club Piękni i Zdrowi, ul. Parkowa 4h, o godzinie 13.00.
Wstęp jest bezpłatny.
Rejestracja odbywa się przez stronę internetową: forms.gle/efQLm6H6b2CGUa236
Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z:
Fundacją "Merkury"
Piękni i Zdrowi
Fix Catering- catering dietetyczny
Sandra Stachowska Pomoc psychologiczna, diagnoza, terapia
Dzierżoniów Nastraja Pozytywnie
Źródło: dzierzoniow.pl
Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przyprowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwość” i nie ujawnili osób kierujących pojazdami po spożyciu alkoholu. Przypominamy, że tego typu akcje kontrolno-prewencyjne mają na celu wyeliminowanie nieodpowiedzialnych kierowców, którzy jazdą w stanie nietrzeźwości stwarzają zagrożenie dla innych uczestników dróg.
czytaj więcej28 kwietnia 2026 roku funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu o charakterze charytatywnym i edukacyjnym. Na zaproszenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Boguszowie-Gorcach policjanci wsparli inicjatywę „Bieg dla autyzmu”, której celem było promowanie świadomości na temat spektrum autyzmu oraz integracja lokalnej społeczności wokół ważnych wartości, takich jak empatia, zrozumienie i pomoc drugiemu człowiekowi.
czytaj więcejPolicjanci prewencji wałbrzyskiej komendy, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta, wyeliminowali z ruchu kolejnego kierującego, a dokładnie kierującą, która wczoraj w nocy prowadziła swój pojazd w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało dokładnie 2,5 promila alkoholu w organizmie mieszkanki Wałbrzycha. Wałbrzyszanka na noc trafiła do policyjnej celi, a jej pojazd na policyjny parking do dyspozycji sądu. Funkcjonariusze kolejny raz przypominają. Nie ma przyzwolenia na jazdę pod wpływem alkoholu!
czytaj więcejPolicjanci ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy podczas prowadzonych wczoraj czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że sprawczyni zdarzenia znajdowała się pod wpływem alkoholu. 53-latka wydmuchała 0,4 promila alkoholu, dlatego funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy i sporządzili dokumentację procesową, która trafi niebawem do sądu z wnioskiem o ukaranie.
czytaj więcejWydział Zarządzania Kryzysowego i Polityki Społecznej ogłasza nabór do drugiej edycji programu „Bezpieczna Kobieta”. Mieszkanki Kamiennej Góry będą mogły bezpłatnie nabyć praktyczne umiejętności obrony oraz dowiedzieć się, jak skutecznie reagować w sytuacjach zagrożenia.
czytaj więcej