sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Za nami festyn edukacyjny dotyczący bezpiecznych wakacji
2023-06-23 12:49

W piątek 16 czerwca na terenie Campingu Sudety odbył się festyn edukacyjny pn. “Bezpieczne Wakacje”. Wydarzenie miało na celu pokazać mieszkańcom oraz odwiedzającym nasz region turystom, jak bezpiecznie spędzać wakacje nad wodą oraz jak zachować się w chwili bezpośredniego zagrożenia. Na najmłodszych czekały liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.


Straż Miejska Bielawy, będąca rokrocznie wraz z miastem Bielawa głównym organizatorem przedsięwzięcia, przeprowadziła m.in. panel szkoleniowo-warsztatowy, dotyczący skutków zażywania używek oraz odpowiedzialności prawnej w tym zakresie. Za pomocą alkogogli i narkogogli chętni mogli sprawdzić stan odurzenia organizmu człowieka po alkoholu i narkotykach.

 

W wydarzeniu, oprócz SM Bielawa, udział wzięły także bielawskie placówki oświatowe oraz policja i straż pożarna z powiatu dzierżoniowskiego.

 

Do zobaczenia za rok!

 

Źródło: um.bielawa.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: