sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Rolnicy dostaną wsparcie na usunięcie azbestu
2023-12-22 12:58

Szanowni Mieszkańcy – Rolnicy z gminy Głuszyca, informujemy, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła drugi nabór na usuwanie szkodliwego azbestu z pokryć dachowych.


Możecie Państwo ubiegać się o zwrot 40 zł za m 2 usuniętej powierzchni, z ograniczeniem do 500 metrów kwadratowych maksymalnie. Dofinansowanie mogą uzyskać rolnicy, którzy wcześniej nie otrzymali zwrotu kosztów za wspomniane usunięcie. Ważnym warunkiem jest również fakt, że pokrycie dachowe musi znajdować się na powierzchni budynku produkcji rolnej zarówno na terenach gmin wiejskich, jak i miejskich. Wnioski należy składać do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, procedura składani wniosków została uproszczona, a ilość wymaganych dokumentów, ograniczona do minimum. Łączna pula dofinansowania to 250 mln złotych w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności.

 

Więcej: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: