Na co możecie liczyć podczas zimowych aktywności ? Niezapomniane wycieczki, kreatywne warsztaty czy też aktywna zabawa na lodowisku i basenie. Zapraszamy na dwa tygodniowe cykle w czasie tegorocznych ferii. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 13 lat.
Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!
Liczba miejsc jest ograniczona, zatem kto pierwszy ten lepszy. Koszt ferii – 350 złotych za tydzień.
Centrum Nauki, Kultury i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu zaprasza na ferie dzieci od 7 do 13 lat, które posiadają ważną legitymację szkolną. Gwarantujemy profesjonalną opiekę instruktorów i niezapomniane wrażenia.
Szczegółowy program:
Koszt: 350,00 zł/tydzień
I TYDZIEŃ
PIASKOWA GÓRA – ul. Broniewskiego 65a
15.01 9.00-14.00 WARSZTATY INTEGRACYJNE
16.01 8.00 -14.00 LODOWISKO ŚWIDNICA
17.01 8.00-16.00 WYCIECZKA AUTOKAROWA – ZIELONY WULKAN RZESZÓWEK
18.01 9.00-14.00 BASEN AQUA ZDRÓJ
19.01 9.00-14.00 WARSZTATY – ZIMOWE LAMPIONY
II TYDZIEŃ
STARA KOPALNIA – Wysockiego 29
22.01 9.00 -14.00 WARSZTATY INTEGRACYJNE
23.01 8.00 -14.00 LODOWISKO ŚWIDNICA
24.01 8.00 -16.00 WYCIECZKA AUTOKAROWA – CHROŚNICA, WIOSKA BARWNYCH WĄTKÓW
25.01 9.00 -14.00 BASEN AQUA ZDRÓJ
26.00 8.00 -16.00 ANDRZEJÓWKA – OGNISKO
Link do zapisów i regulaminu: wok.walbrzych.pl
Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przyprowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwość” i nie ujawnili osób kierujących pojazdami po spożyciu alkoholu. Przypominamy, że tego typu akcje kontrolno-prewencyjne mają na celu wyeliminowanie nieodpowiedzialnych kierowców, którzy jazdą w stanie nietrzeźwości stwarzają zagrożenie dla innych uczestników dróg.
czytaj więcej28 kwietnia 2026 roku funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu o charakterze charytatywnym i edukacyjnym. Na zaproszenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Boguszowie-Gorcach policjanci wsparli inicjatywę „Bieg dla autyzmu”, której celem było promowanie świadomości na temat spektrum autyzmu oraz integracja lokalnej społeczności wokół ważnych wartości, takich jak empatia, zrozumienie i pomoc drugiemu człowiekowi.
czytaj więcejPolicjanci prewencji wałbrzyskiej komendy, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta, wyeliminowali z ruchu kolejnego kierującego, a dokładnie kierującą, która wczoraj w nocy prowadziła swój pojazd w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało dokładnie 2,5 promila alkoholu w organizmie mieszkanki Wałbrzycha. Wałbrzyszanka na noc trafiła do policyjnej celi, a jej pojazd na policyjny parking do dyspozycji sądu. Funkcjonariusze kolejny raz przypominają. Nie ma przyzwolenia na jazdę pod wpływem alkoholu!
czytaj więcejPolicjanci ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy podczas prowadzonych wczoraj czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że sprawczyni zdarzenia znajdowała się pod wpływem alkoholu. 53-latka wydmuchała 0,4 promila alkoholu, dlatego funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy i sporządzili dokumentację procesową, która trafi niebawem do sądu z wnioskiem o ukaranie.
czytaj więcejWydział Zarządzania Kryzysowego i Polityki Społecznej ogłasza nabór do drugiej edycji programu „Bezpieczna Kobieta”. Mieszkanki Kamiennej Góry będą mogły bezpłatnie nabyć praktyczne umiejętności obrony oraz dowiedzieć się, jak skutecznie reagować w sytuacjach zagrożenia.
czytaj więcej