sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Globalne Badanie Używania Tytoniu wśród Dorosłych
2009-11-03 11:50

Ministerstwo Zdrowia wraz z Głównym Inspektorem Sanitarnym zaprasza do udziału w programie naukowym organizowanym przez Światowa Organizację Zdrowia (WHO), amerykańską Fundację Bloomberga oraz Ośrodek Zwalczania i Zapobiegania Chorobom (CDC). W programie bierze udział kilkanaście krajów z całego Świata w tym także Polska. Program służy zbadaniu skali i charakteru używania wyrobów tytoniowych .
 


Badanie ma formę ankietową, zawodowi ankieterzy będą udzielać szczegółowych informacji na temat programu i przeprowadzą wywiady z jednym członkiem danego gospodarstwa domowego. Zabrane informacje będą ściśle poufne i zostaną wykorzystane jedynie w celach naukowych.Organizatorzy programu proszą o pomoc i współprace, która może być Państwa wkładem w poprawę stanu zdrowia mieszkańców Polski.W przypadku gdyby chcieli państwo uzyskać dodatkowe informacje, są one dostępne w Ministerstwie Zdrowia pod numerem telefonu (0-22) 5300332.
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: