sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Promocja zdrowia
2009-12-18 10:14

Na deskach Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu dzieci i młodzież w ramach autorskiego programu instruktorek z działu oświaty, Grażyny Chaszczewskiej – Wojtas i Grażyny Jaworskiej pt. "Promocja zdrowia w sztuce teatralnej dziecięcej i młodzieżowej" odbył się konkurs na najlepszy spektakl promujący zdrowy tryb życia.


Spektakle oceniało jury w składzie: Małgorzata Bąk i Andrzej Małaszowski z sanepidu oraz aktor z Wałbrzyskiego Teatru Dramatycznego Ryszard Węgrzyn. Pierwsze miejsca przypadły Szkole Podstawowej nr 5 z spektaklem „Atak E” oraz Gimnazjum nr 9 z przedstawieniem pt. „Tak smakuje deszcz”. Miejsce drugie zajęła Szkoła Podstawowa nr 37 i Gimnazjum nr 6, trzecie miejsce natomiast wywalczyły szkoły: Szkoła Podstawowa nr 26 oraz Gimnazjum nr 3.
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: