sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
MZB najlepsze w turnieju wałbrzyskich zakładów pracy
2011-03-19 18:23

Niezwykła atmosfera oraz ogromne emocje towarzyszyły rozgrywkom siatkarskim podczas piątkowego wieczoru w hali przy ul. Wysockiego 11a. Zawody rozegrane pomiędzy Urzędem Miejskim, Starostwem Powiatowym, MZB, oraz Faurecią Wałbrzych obfitowały w szereg ciekawych zagrywek, które z kolei przekładały się na wyrównaną walkę pomiędzy drużynami.


Emocje sięgały zenitu, szczególnie w tie-breakach, którymi kończyło się większość spotkań. Pierwsze miejsce przypadło dla grupy MZB, która w ostatnim spotkaniu pokonała Starostwo Powiatowe, stanowiące największe zagrożenie dla zwycięzców i podejmujące drugi plac w turnieju. Na trzecim stopniu podium stanął Urząd Miejski wyprzedzając grupę z Faureci. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów oraz dokładnych wyników. Kolejne zawody już za rok.

 

źródło: osir.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: