sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Podpisano kontrakt na świadczenia zdrowotne w Strzegomiu
2011-02-13 22:57

Kilka tygodni temu informowaliśmy o apelu radnych Rady Miejskiej w Strzegomiu do dyrektora dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszy Zdrowia we Wrocławiu o przyznanie dla Strzegomskiego Centrum Medyczno-Diagnostycznego sp. z o.o. w Strzegomiu kontraktu na świadczenia zdrowotne w zakresie poradni chirurgii ogólnej.


Radni obawiali się, że mieszkańcy gminy Strzegom zmuszeni będą do poszukiwania świadczenia usług w tym zakresie w innych miejscowościach. Dlatego cieszymy się, że możemy przekazać dobrą wiadomość. Kontrakt na świadczenia zdrowotne w zakresie poradni chirurgii ogólnej został podpisany 1 lutego 2011 r.
Mamy nadzieję, że ta wiadomość ucieszy Strzegomian, którzy będą mogli korzystać z leczenia chirurgicznego w Strzegomskim Centrum Medyczno-Diagnostycznym sp. z o.o.

 

źródło: strzegom.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: