sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Dbaj o zdrowie
2012-02-23 11:11

Ceragem to urządzenie medyczne, które wykorzystując naturalne, bezpieczne metody leczenia, zapewnia zdecydowaną poprawę sprawności i zdrowia. Niezależnie od wieku z zabiegów skorzystać może każdy kto cierpi z powodu bólu kręgosłupa, barków, bioder czy nóg. Do poznania tego skutecznego sposobu poprawy zdrowia zaprasza Magdalena Jarosińska- Hassa, właścicielka wałbrzyskiego salonu Ceragem.


Ceragem to urządzenie medyczne, które wykorzystując naturalne, bezpieczne metody leczenia, zapewnia zdecydowaną poprawę sprawności i zdrowia. Niezależnie od wieku z zabiegów skorzystać może każdy kto cierpi z powodu bólu kręgosłupa, barków, bioder czy nóg. Do poznania tego skutecznego sposobu poprawy zdrowia zaprasza Magdalena Jarosińska- Hassa, właścicielka wałbrzyskiego salonu Ceragem. - Czym zajmuje się Firma Ceragem?
- Ceragem to południowokoreańska firma, która od 1998 roku produkuje urządzenia do masażu kręgosłupa. Ceragem obecny jest w 72 krajach, m.in. w Polsce gdzie działa kilkadziesiąt salonów. Urządzenie Ceragem opracowane zostało przez inżynierów, lekarzy i fizjoterapeutów, po to, aby leczyć i zapobiegać dolegliwościom utrudniającym codzienne funkcjonowanie. Prezentujemy urządzenia Ceragem oferując ich bezpłatne, gruntowne wypróbowanie.
- Jak przebiega zabieg leczniczy?
- Nefrytowy projektor wewnątrz łóżka Ceragem wykonuje 36 minutowy zabieg wzdłuż kręgosłupa. Zabieg jest bezpieczny, ponieważ poruszający się projektor masuje mięśnie przykręgosłupowe. Podczas zabiegu działa na nasze ciało jednocześnie kilka naturalnych metod leczenia, są to masaż, chiropraktyka, akupresura i termopunktura. Zabiegi mają szeroki zakres leczniczy, działają przeciwbólowo, przeciwzapalnie, rozluźniająco oraz pobudzają krążenie krwi. Poprawia się praca mięśni i stawów, a także praca układu nerwowego, krwionośnego i pokarmowego.
-Na jakie schorzenia pomagają urządzenia medyczne Ceragem?
- Ceragem jest jedynym urządzeniem terapeutycznym, które umożliwia jednocześnie odprężenie, wzmocnienie sił obronnych organizmu, usuwa napięcia i bóle spowodowane stresem i przeciążeniami, stymuluje krążenie krwi, poprawia przemianę materii, niweluje dolegliwości trawienne, poprawia sprawność ruchową kręgosłupa i zdecydowanie wzmacnia „gorset” mięśniowy pleców. Pozytywnie działa na układ kostno - stawowy, a w szczególności na dyskopatie. Zabiegi na łóżku Ceragem wpływają pozytywnie na układ krążeniowo - naczyniowy, oddechowy, pokarmowy i wydalniczy, usprawniając ich działanie, a co za tym idzie polepszając dotlenianie i odżywianie oraz oczyszczanie wszystkich tkanek organizmu. Ceragem oddziałuje także na układ nerwowy, zmniejsza bóle głowy oraz ma działanie relaksacyjne.
- Jakie osoby najczęściej sięgają po pomoc Ceragem? - Wszyscy ci, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i czuć się lepiej! Mogą korzystać dzieci, młodzież, dorośli, osoby starsze, osoby schorowane, którym dotychczasowe sposoby leczenia nie pomogły. - Dlaczego Ceragem? - Ceragem jest bezpiecznym, skutecznym, trwałym urządzeniem medycznym, a najlepszym sposobem na poznanie produktu dbającego o zdrowie jest jego sprawdzenie i przekonanie się o wszelkich korzyściach, jakie może ono przynieść. Dajemy naszym Klientom możliwość bezpłatnego wypróbowania naszego produktu i dokonania właściwego wyboru dla przyszłości własnego zdrowia. źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: