sowie

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
II Festiwal Nordic Walking Ziemi Wałbrzyskiej
2012-07-02 14:45

Starosta wałbrzyski Robert Ławski i Towarzystwo Rozwoju Sokołowska zapraszają na II Festiwal Nordic Walking Ziemi Wałbrzyskiej, który odbędzie się 10 czerwca w Sokołowsku. Impreza rozpocznie się o godzinie 10.30 pod Pensjonatem „Leśne Źródło” wspólną rozgrzewką i pokazem prawidłowego poruszania się z kijami NW. - W tym roku przyjęliśmy nową formułę imprezy - poza rekreacyjnym przejściem przez malownicze wzgórza otaczające Sokołowsko, odbędą się również zawody. Uczestnicy będą mogli wybrać trasę pięcio- lub dziesięciokilometrową – zapowiadają organizatorzy.


Rywalizacja odbywać się będzie pod okiem sędziów. Zwycięzcy mogą liczyć na znakomite nagrody, a wszyscy uczestnicy festiwalu, również ci, którzy nie zamierzają konkurować, będą mieli okazję uczestniczyć we wspaniałym wydarzeniu, które w ubiegłym roku przyciągnęło 250 miłośników Nordic Walking. Trasy prowadzą przez urokliwe ale i wymagające Góry Suche w Sokołowsku i dają możliwość wypoczynku na wiatach turystycznych typu skandynawskiego - charakterystycznych nie tylko w Danii, ale też dla Gminy Mieroszów. - Udział w imprezie mogą wziąć całe rodziny - wszystkim uczestnikom zapewniamy drobny poczęstunek – zapewniają organizatorzy. Festiwal będzie nie tylko okazją do zapoznania się z technikami chodzenia z kijami, poza częścią sportową przewidujemy szereg atrakcji. W to niedzielne popołudnie nie zabraknie więc okazji do dobrej zabawy, w programie jest m.in. koncert zespołu country WEST BB z Wrocławia i konkurs wiedzy o Dolnym Śląsku i powiecie wałbrzyskim z nagrodami. (red)

źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: